fbpx
ExpirLab
laboratory image

В нашій клініці діє власна сучасна цифрова зуботехнічна лабораторія. Її оснащення унікальне, тому ми говоримо про лабораторію, яка є лідером Digital-технологій в Україні у сфері стоматології. Ми тримаємо руку на пульсі технологічного прогресу, тому всі передові новинки без зволікання впроваджуються в нашу роботу.
Що нашим пацієнтам дає цілодобовий доступ до зуботехнічної лабораторії? Це закритий повний цикл лікування — ми проводимо всі стоматологічні процедури, від профілактики та діагностики до повного відновлення зубо-щелепної системи та лікування як в дорослих, так і в діток.

Оперативність та якість лікування

Після проведення діагностики в клініці, починається етап цифрової обробки даних в лабораторії, аналіз та моделювання майбутнього проекту. Це дає 100% гарантію високоточного результату.
Автономність і мобільність, що дає клініці власна сучасна лабораторія, дає можливість проводити будь-які стоматологічні втручання швидше, зменшуючи час обслуговування кожного пацієнта. Крім того, виконання технічних робіт на місці дозволяє для кожного пацієнта індивідуально здійснити підбір кольору та забезпечити відповідність анатомічній формі зубів. А це є запорукою бездоганної точності.

Послуги лабораторії

В лабораторії ми виготовляємо всі види ортопедичних та ортодонтичних конструкцій.
Всі вироби мають високу якість завдяки використанню цифрових виробничих процесів. Повний комплекс сучасного обладнання дозволяє робити конструкції будь-якої складності з використанням широкого спектра матеріалів.
А ще наша гордість — професійна команда співробітників лабораторії, яка виконає роботу на найвищому рівні з граничною точністю. Адже ми робимо все, щоб кожен наш пацієнт мав змогу радіти життю та посміхатися здоровою гарною посмішкою!

3D-моделювання

Тривимірне моделювання поєднує функціональні та естетичні вимоги як пацієнта, так і лікаря. Технологія дозволяє продемонструвати модель майбутньої конструкції до найменших деталей з врахуванням всіх індивідуальних параметрів, побачити результат ще навіть до початку роботи. За бажанням пацієнта і схваленням лікаря вносяться всі необхідні корегування.
Після детальної цифрової діагностики, програма формує ідентичну модель зубо-щелепної системи, що дає можливість оцінити її стан до дрібниць. Враховуючи індивідуальні особливості та побажання пацієнта, спеціаліст проектує візуалізацію майбутньої посмішки.