fbpx
Клініка

Є таке поняття «фанатик». Воно може здатися не таким коректним, зате в повній мірі відображає сутність наших лікарів, їхнє ставлення до своєї роботи. Саме такі професіонали, які люблять свою справу і відчувають глибоку повагу до кожного пацієнта, заснували клініку Expir і сформували її філософію.Наше кредо – здоров’я, безпека, інтереси, комфорт пацієнта понад усе!

Здоров'я

Expir оснащена всім необхідним обладнанням нового покоління, а його комплектація унікальна. Це забезпечує повний, закритий цикл лікування, де на кожному етапі здійснюється контроль якості. Та ми, як ніхто, знаємо, що здоров’я – це не лише якісне лікування, а й правильна профілактика. Саме тому ми розробили та запровадили авторські програми профілактики для різних груп пацієнтів, серед яких діти, підлітки, вагітні та категорія 50+. Психологічне здоров’я та комфорт, відсутність стресів під час лікування теж надважливі задачі. Тому лікування проходить безболісно. Можливе лікування під час сну, тобто з використанням загального наркозу у супроводі висококваліфікованої анестезіологічної служби.

Безпека

Безпека та здоров’я пацієнта – наш найвищий пріоритет. Саме тому питання стерильності, асептики та антисептики – такий же важливий аспект роботи клініки, як і сучасне обладнання, технології та досвідчені лікарі.
Стерилізаційна безпека лікування та стерилізаційний комплекс відповідають світовим стандартам у стоматології. Для кожного пацієнта використовується індивідуальний стерильний набір інструментів, накінцівників, слиновідсмоктувачів і пилососів.
Всі інструменти і контактний матеріал стерилізуються в сучасних автоклавах. А кожен етап експлуатації (зберігання - очищення - стерилізація – використання) проходить під суворим контролем за допомогою багатоступінчастого підтвердження стерильності різними маркерами.

Інтереси

Ми обираємо щадні методики лікування і проводимо зубозберігаючі операції, щоб максимально зберегти зуби та їх тканини.
Кінцевий план — це не рішення одного лікаря. За ним стоїть консиліум з фахівців нашої клініки, які об'єднали професійний досвід і знання, щоб розробити кращий комплекс лікування.
Наш пріоритет — інтереси пацієнта. Тому ми ніколи не запропонуємо нічого заради вигоди або простоти. Ми пропонуємо тільки те, що потрібно пацієнтові!

Комфорт

Все в Expir, включаючи сучасний і приємний дизайн інтер'єру, створено для комфорту пацієнта.
Ми вже говорили про закритий цикл лікування. Також всі кабінети оснащені максимальним комплексом обладнання.
Ми організовуємо візити пацієнтів, продумуючи кожну дрібницю. Ви не перетинаєтеся з іншими пацієнтами завдяки грамотному плануванню. Це дуже важливо для дітей, які особливо піддаються стресу.

Досконала посмішка і абсолютне здоров'я — на менше ми не згодні!