fbpx

Анестезіологія

  • Аплікаційна анестезія
  • Ін’єкційна анестезія
  • Доросле лікування під загальним наркозом
  • Дитяче лікування під загальним наркозом
  • Медикаментозний сон
Всі послуги

В нашій клініці анестезії приділяється особлива увага. Будь-яке лікування, всі стоматологічні процедури у нас абсолютно безболісні. За необхідності, можливе лікування під загальним наркозом у супроводженні ліцензованої анестезіологічної служби. Досвідчений лікар анестезіолог-реаніматолог забезпечує максимально комфортне проходження навіть найскладнішої процедури без побічних ефектів.

Анестезіологія у клініці Expir

Аплікаційна анестезія

На конкретну область ясен наноситься шар спеціального спрею або ж гелю. Результат знеболення настає моментально. Така анестезія дозволяє поверхнево знеболити слизову оболонку для виключення чутливості в місці проколювання.

Ін’єкційна анестезія

Швидкий та безпечний спосіб знеболення. Ми використовуємо анестетики найвищої якості, що цілком виключає можливість будь-яких ускладнень. Велика перевага такого виду анестезії полягає в тому, що знеболюється більша ділянка щелепи, внаслідок чого можна проводити складніші хірургічні втручання.

Лікування під загальним наркозом

Якщо хірургічне втручання довготривале і має складний характер, то ми пропонуємо лікування під загальним наркозом. Анестезіологи клініки спеціалізуються на наданні анестезії як для дорослих, так і для дітей.

Медикаментозний сон

Це менш довготривалий вид анастезії, ніж загальний наркоз. Призводить до повної втрати відчуттів пацієнта на період близько 20-30 хв. Це оптимальне рішення для пацієнтів з високим рівнем тривожності.

Для того, щоб підібрати найбільш оптимальний вид анастезії, наші анастезіологи проведуть всі необхідні консультації й аналізи.