fbpx

Дитячий прийом

  • Дитяча гігієна
  • Урок гігієни для дітей
  • Лікування карієсу молочних зубів
  • Герметизація фісур
  • Лікування карієсу системою Icon
  • Лікування під наркозом
  • Видалення молочних зубів
Всі послуги

Зубки діток більш чутливі, ніж зуби дорослих. Саме тому наші спеціалісти підбирають максимально щадний режим та використовують спеціальні матеріали й інструменти, які зроблять процедури безпечними та комфортними для Вашої дитини.

Чому Ваші діти полюблять стоматологів клініки Expir?

Всім дітям страшно ходити до стоматологів. Однак ми повністю руйнуємо цей стереотип! Наші лікарі мають великий досвід спілкування з маленькими пацієнтами, тому ми обов’язково знайдемо спільну мову з кожною дитиною. Крім того, окрему увагу ми приділяємо діалогу з батьками, консультуємо з приводу правильного догляду за дитячими зубками, їх розвитку, а також виховання у малечі належної гігієни ротової порожнини.

Дитяча гігієна

Самостійний догляд за порожниною рота — це 50% здоров’я зубів. Наші стоматологи навчать Вашу дитину правильно підтримувати гігієну рота, враховуючи всі особливості дитячого організму. В своїй роботі ми використовуємо спеціальні матеріали, інструменти та препарати для того, щоб лікарське втручання було найбільш безпечним для малюка.

Лікування карієсу

Ми використовуємо систему видалення карієсу Icon. Ця розробка дозволяє вилікувати карієс без сверління та препарування зубів — тож зубки Вашої дитини не будуть пошкоджені!

Навіть при множинному чи усладненому карієсі, коли використання системи Icon не є можливим, наші лікарі вдаються до максимально щадних методик, забезпечуючи безболісність та комфортне психологічне оточення для маленького пацієнта.

Герметизація фісур

Герметизація фісур в клініці Expir усуває ризики локального розвитку карієсу. Наше технологічне забезпечення дозволяє зробити процедуру максимально комфортною для Вашої дитини. Герметик захищає незрілий зуб протягом 2-3-х років після прорізування.

Видалення молочних зубів

Неправильне видалення молочних зубів може призвести до того, що у яснах можуть залишитися уламки та накопичитися інфекція! Тому звертатися до спеціалістів потрібно щойно молочні зубки Вашої дитини почнуть хитатися. Візит до нас виключить вірогідність подальших ускладнень.