fbpx

Естетична стоматологія

  • Професійна гігієна
  • Відбілювання
  • Вініри
  • Реставрація
Всі послуги

Expir надає повний спектр послуг естетичної стоматології. Наша клініка обладнана відповідно до сучасних міжнародних стандартів, тому ми гарантуємо високоякісне обслуговування зі значно меншою затратою часу. А це означає, що жодного дня без одного з найголовніших аксесуарів — ідеальної посмішки, Ви не проведете.

В чому переваги професійної гігієни у клініці «Експір»?

Професійна гігієна

Професійна гігієна є як самостійною послугою, так і необхідним етапом багатьох процедур. Наприклад, неможливо відбілити зуби без попереднього проведення професійної гігієни ротової порожнини. Під час процедури знімається зубний камінь, м’який зубний наліт, полірується зубна емаль, усувається біль в яснах та кровоточивість, зникає неприємний запах, зуби стають гладенькими та світлішими.

Відбілювання

Особливою популярністю серед наших клієнтів користується послуга апаратного відбілювання. Адже приваблива посмішка — символ здоров’я, говорить про ваш успіх та додає впевненості.

Процедура відбілювання є абсолютно безпечною і не викликає побічних ефектів завдяки якісним матеріалам та чіткому виконанню методики проведення процедури. А ефект надзвичайний — білосніжна посмішка за дуже стислий час. Після процедури Ви отримаєте персональні рекомендації від лікаря, які допоможуть підтримувати ефект максимально довгий час.

Вініри

Вінір — тонка керамічна накладка, яка відновлює вигляд пошкодженого зуба, максимально повторюючи його параметри, та усуває естетичні проблеми із зубами.

Наші спеціалісти підберуть той спосіб корекції посмішки, який підходить індивідуально Вам. Щоб посмішка виглядала справді органічно.