fbpx

Хірургічна стоматологія

  • Видалення будь-якої складності
  • Імплантація
  • Навігація по хірургії
  • Остеопластика
  • Синус-ліфтинг
  • Вестибулопластика
Всі послуги

Стоматологічна клініка Expir робить хірургію комфортною. Усі маніпуляції — від видалення молочних зубів до складних реконструктивних операцій не приносять дискомфорт, як раніше. Наші фахівці зроблять Ваше перебування у клініці легким, швидким та комфортним.

Чому Вам варто обрати стоматологічних хірургів клініки Expir?

Застосування навігаційних шаблонів для імплантації

Ні один імплант в клініці не встановлюється без навігаційного шаблону. Застосування навігаційних шаблонів перетворює імплантацію на прогнозовану та абсолютно безпечну процедуру.

3D-моделювання та комп’ютерна томографія

До початку встановлення імпланта, ми проводимо комп’ютерну томографію. Потім ми створюємо 3D модель імпланта, керуючись отриманим знімком анатомічних структур ротової порожнини пацієнта. Завдяки пристрою 3D-моделювання наші спеціалісти створюють віртуальну модель ротової порожнини і підбирають оптимальні параметри імпланта. В приватній зуботехнічній лабораторії Expir ми виготовляємо шаблон для попереднього позиціонування майбутнього імпланта.

Новий підхід до остеопластики та синус-ліфтингу

Наша клініка пропонує високоякісну стоматологічну допомогу у відновленні кістки щелепи — остеопластику. За допомогою цієї процедури можна частково або повністю відновити втрачену кістку, який був втрачений у наслідку ускладнень після пародонтиту. У клініці Expir є все необхідне обладнання для того, щоб зробити хірургічне втручання максимально ефективним та безболісним. Під час синус-ліфтингу наші спеціалісти використовують якісні остеопластичні матеріали, які попереджають виникнення ускладнень після операції.

У пацієнтів клініки Expir хірургічне втручання не викликає страх, адже наші спеціалісти докладають всіх зусиль для забезпечення комфорту протягом операції та позитивного результату після неї.